Czarna Wdowa

Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Wyświetleń: 85997
Wersja: Lektor
Jakość: HD
Ulubione: 21499
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 93% oglądających poleca.

Oglądaj Czarna Wdowa Online

Opis filmu

W pełnym akcji thrillerze szpiegowskim Marvel Studios Czarna wdowa Natasha Romanoff inaczej czarna wdowa konfrontuje się z ciemniejszymi częściami swojej duszy, kiedy powstaje niebezpieczny spisek z powiązaniami z jej przeszłością. Podążając za siłą, która nie zatrzyma się na niczym, by ją obalić, Natasha musi zająć się swoją historią jako szpieg i zerwanymi związkami, które pozostały po niej na długo przed tym, jak została Mścicielem.


O czym jest Czarna Wdowa film online

“Czarna Wdowa” to nowa produkcja Marvel Studios. Tytułowa bohaterka filmu Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) jest zmuszona do walki ze złoczyńcą zwanym Taskmaster. Jego największą umiejętnością jest zdolność kopiowania technik walki różnych superbohaterów. Natasha stara się uporać z przeszłością szpiega oraz naprawić relacje z bliskimi, które musiała poświęcić przed wstąpieniem do Avengers.

Akcja filmu “Czarna Wdowa” umiejscowiona jest między wydarzeniami z filmów: “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i “Avengers: Wojna bez granic”. Nowa produkcja otwiera czwartą fazę MCU, czyli Marvel Cinematic Universe. MCU to gama filmów o superbohaterach opartych na komiksach Marvel Comics.

Za reżyserię produkcji odpowiada Cate Shortland (m.in. “Berlin Syndrome”), a za scenariusz – Eric Pearson (m.in. “Thor: Ragnarok”). W filmie – oprócz Scarlett Johansson – występują m.in.: Florence Pugh, David Harbour, O. T. Fagbenle. William Hurt, Ray Winstone i Rachel Weisz.

Tagi

Czarna Wdowa Online , Czarna Wdowa lektor napisy, Gdzie obejrzeć Czarna Wdowa zalukaj