Wonder Woman 1984

Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Wyświetleń: 85997
Wersja: Lektor
Jakość: HD
Ulubione: 21499
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 93% oglądających poleca.

Oglądaj Wonder Woman 1984 Online

Opis filmu

Księżniczka Diana Prince podczas oficjalnej wojny stawia czoło niebezpiecznym przeciwnikom takim jak Cheetah i Max Lord.


Na film Wonder Woman 1984 już od dłuższego czasu czeka sporo widzów, którzy są ogromnymi fanami niezniszczalnej bohaterki Wonder Woman. Już od dawna zapowiadana premiera w końcu dojdzie do skutku – w grudniu tego roku w kinach pojawi się Wonder Woman 1984 w reżyserii Patty Jenkins. Czym zaskoczy widzów?

Wonder Woman 1984 Online to kolejna część o superbohaterce, którą zna i podziwia już cały świat. DC Comics, który wykreował bohaterkę przedstawia tą niezwykle silną, waleczną kobietę w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem, tytułowa Wonder Woman, którą zagra przepiękna i niezwykle utalentowana aktorka Gal Gadot przenosi się do lat 80. XX wieku, gdzie musi pokazać wielką odwagę oraz waleczność, by przeciwstawić się swoim odwiecznym rywalom: Maxowi Lordowi i The Cheetah.

W tej części nie zabraknie efektownej walki, świetnych tekstów, pięknych kostiumów oraz interesującej muzyki i to wszystko na naprawdę światowym poziomie. Zainteresowani niewątpliwie już odliczają dni do premiery Wonder Woman 1984. Naprawdę to trzeba obejrzeć!

Tagi

Wonder Woman 1984 Online , Wonder Woman 1984 lektor napisy, Gdzie obejrzeć Wonder Woman 1984 zalukaj