Wonder Woman 1984

Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Wyświetleń: 85997
Wersja: Lektor
Jakość: HD
Ulubione: 21499
Oceń film: Podoba mi się! Nie podoba mi się! 93% oglądających poleca.

Oglądaj Wonder Woman 1984 Online

Opis filmu

Księżniczka Diana Prince podczas oficjalnej wojny stawia czoło niebezpiecznym przeciwnikom takim jak Cheetah i Max Lord.


Na film Wonder Woman 1984 już od dłuższego czasu czeka sporo widzów, którzy są ogromnymi fanami niezniszczalnej bohaterki Wonder Woman. Już od dawna zapowiadana premiera w końcu dojdzie do skutku – w grudniu tego roku w kinach pojawi się Wonder Woman 1984 w reżyserii Patty Jenkins. Czym zaskoczy widzów?

Wonder Woman 1984 Online to kolejna część o superbohaterce, którą zna i podziwia już cały świat. DC Comics, który wykreował bohaterkę przedstawia tą niezwykle silną, waleczną kobietę w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem, tytułowa Wonder Woman, którą zagra przepiękna i niezwykle utalentowana aktorka Gal Gadot przenosi się do lat 80. XX wieku, gdzie musi pokazać wielką odwagę oraz waleczność, by przeciwstawić się swoim odwiecznym rywalom: Maxowi Lordowi i The Cheetah.

W tej części nie zabraknie efektownej walki, świetnych tekstów, pięknych kostiumów oraz interesującej muzyki i to wszystko na naprawdę światowym poziomie. Zainteresowani niewątpliwie już odliczają dni do premiery Wonder Woman 1984. Naprawdę to trzeba obejrzeć!

 

 

Wonder Woman 1984 cały film lektor pl

Tagi

Wonder Woman 1984 Online , Wonder Woman 1984 lektor napisy, Gdzie obejrzeć Wonder Woman 1984 zalukaj